Apie mus

Besiplečiantis žaidimų tinklas

GamesLounge – tai Lietuvoje besiplečiantis discord bei žaidimų serverių tinklas ir bendruomenė. Savo veiklą mes pradėjome 2019 metų gale.

Pirmasis laikotarpis buvo tik hobio bei mokymosi tikslams, žaidimų serveriai buvo kuriami norint suburti esamų draugų ir jų pažįstamų ratą į vieną vietą ir smagiai praleisti laiką. Kiek vėliau, iš viso šito kilo idėja sukurti didžiausią serverių tinklą Lietuvoje.

Nuo 2021 m. 05 mėn. 01 d. mes pradėjome plėsti savo idėja ir tikimės, kad po kurio laiko, užkariausime žaidimų pasaulį ir surinksime ne mažą, vieningą bendruomenę.

Misija

Mes atsakingai kuriame vertę užtikrinant kokybišką serverių pateikimą bei aptarnavimą mūsų klientams.

Vizija

Kompetentinga komanda ir ilgalaikė patirtis žaidimų rinkoje suteikia galimybę plėsti ir nuolatos tobulinti savo veiklą, siūlant rinkai naujus serverius bei produktus.

Vertybės

Orientacija į klientą - visi siūlomi sprendimai ir produktai kruopščiai atrenkami. Mūsų tinklui svarbi kiekvieno asmens nuomonė, poreikis ir pageidavimai.

Vieninga komanda

Mes stengiamės išklausyti jūsų pageidavimus, dalintis žiniomis ir patirtimi bei gerbiame Jūsų laiką.

Svarbus kiekvienas

Su kitais elgiamės taip, kaip norėtume, kad elgtųsi su mumis. Pagarbiai bendraujame su kolegomis, partneriais ar klientais.

Prisijunkite prie mūsų!
Mūsų discord bendruomenė
Naujausi įrašai
  • 2022 18 kovo
Naujausi komentarai
Partneriai
Prisijungę
EnglishLithuanianRussian
Prisijungti
Įkeliama ...
Registruotis
Įkeliama ...