FAQ – Frequently asked questions (Dažniausiai užduodami klausymai)

GamesLounge – tai Lietuvoje besiplečiantis discord bei žaidimų serverių tinklas ir bendruomenė. Savo veiklą mes pradėjome 2019 metų gale.

Norint tapti pilnaverčiu GamesLounge bendruomenės nariu, Jums tereikia užsiregistruoti mūsų tinkle. Tokiu būdu, Jus galėsite pilnavertiškai išnaudoti visas Jums suteikiamas galimybes.

Turėkite omenyje, kad šį paskyra bus naudojama visuose mūsų puslapiuose (Paslaugų, forumo, statistikos, naujienų ir t.t.), serveriuose, kur bus integruota prisijungimo sistema.

Norint su mumis susisiekti, Jums tereikia užeiti į “susisiekite su mumis” puslapį ir parašyti mums pranešimą su Jums dominančiu klausimu ar iškilusia problema.

Esamą serverių sąrašą galite rasti puslapyje “serverių sąrašas“, o serverių kūrimo/darbų progresą “pagrindiniame” puslapyje.

Žaisti mūsų serveriuose galite kada tik panorėję, jeigu tik tuo momentu nevyksta serverio tvarkymo darbai ar tiesiog nepersikrauna serveris.

Esamą serverių sąrašą galite rasti puslapyje “serverių sąrašas“, o serverių kūrimo/darbų progresą “pagrindiniame” puslapyje.

Siųstis kažką papildomo, norint žaisti, tikrai nereikės, tačiau norint gauti daugiau galimybių patartina atsisiųsti mūsų oficialų “launcherį”, su kurio kiek vėliau galėsite rinkti taškus, kuriuos galėsite iškeisti į prizus ar paslaugas.

Žaidimai pagrinde vyksta tarptautine lietuviu kalba, tačiau yra serverių, kuriuose labiau bendraujama angliškai arba trimis kalbomis (lietuvių, rusų, anglų).

Užsakytos paslaugos trunka 31 d. nuo užsakymo dienos. Plačiau apie paslaugas ar jų galiojimo laiką galite patikrinti “paslaugų” puslapyje.

Už paslaugas/prekes galima atsiskaityti :

  • Bankiniu pavedimu
  • Per PayPal integraciją

Jei nerandate atsakymo į savo klausimą, parašykite mums pranešimą.

Prisijunkite prie mūsų!
Mūsų discord bendruomenė
Naujausi įrašai
  • 2022 18 kovo
Naujausi komentarai
Partneriai
Prisijungę

 Šiuo metu nėra prisijungusių narių

EnglishLithuanianRussian
Prisijungti
Įkeliama ...
Registruotis
Įkeliama ...