RUST ONEGRID

RUST ONEGRID

Visada norėjote pajusti tikrą kovos skonį? Jeigu atsakei taip, tada ši vieta kaip tik tau. Šiame serveryje suteiksime Jums tikrą naujovių įvairovę, prieigą prie 1 lygio daiktų gamybos, galėsite išvysti nematytus žemėlapius bei vietoves bei daug daugiau! Laukiame Jūsų!

SUBALANSUOTAS

Įskiepiai serveryje yra atskyrai sužiūrėti ir subalansuoti. Trikdžių žaidime tikrai nepajusite!

ONEGRID

Nedidelės salos principas, kurioje yra tik kelios apleistos teritorijos, atrakinti 1 lygio daiktai. Būtent šioje, nedidelėje teritorijoje pajusite tikrą mūšio malonumą!

MŪSŲ ŽEMĖLAPIAI

Kiekvienas žemėlapis yra darytas mūsų rankomis, jame atrasite įdomių, nematytų vietovių ar apleistų vietų. Visada atsižvelgiame į jūsų pasiūlymus. (Jeigu atrasite žemėlapio klaidų, praneškite nedelsiant)

Komandos limitas

Šiame serveryje maksimalus komandos limitas yra 2 asmenys. Leidžiama žaisti su ``cross-replacing teammates`` funkcija, t.y. jeigu jūsų bičiulis atsijungė, galite priimti į komandą kitą asmenį.

x2 resursų

Šiame serveryje dėl įskiepių gausite dvigubai daugiau resursų! Tai leis Jums pasistatyti savo minimalias trobas, gamintis ginklus ar šarvus greičiau.

x2 Maksimalus daiktų limitas

Šiame serveryje dėl įskiepio galėsite nešioti didesnį kiekį daiktų/resursų. Tai leis Jums labiau įsijausti į žaidimą.

Laiko zona

Serveryje diena truks 60 minučių, o naktis tik 6 minutes.

VIP

Įsigydami VIP privilegija gausite šiuos bonusus:

WIPE

Serveris yra atnaujinamas(``WIPE`` + žemėlapis) kas savaitę, kiekvieną penktadienį. ``Wipe cicle : first week - FULL WIPE, second week - WIPE, third week - FULL WIPE, last week of the month - WIPE``

Svarbus kiekvienas

Su kitais elgiamės taip, kaip norėtume, kad elgtųsi su mumis. Pagarbiai bendraujame su kolegomis, partneriais ar klientais.

Prisijunkite prie mūsų!
Mūsų discord bendruomenė
Naujausi įrašai
  • 2022 18 kovo
Naujausi komentarai
Partneriai
Prisijungę

 Šiuo metu nėra prisijungusių narių

EnglishLithuanianRussian
Prisijungti
Įkeliama ...
Registruotis
Įkeliama ...